Balkan Tercüme ile Ankara Barosu arasında “Çeviri Hizmetleri” Protokolü İmzalandı.

Balkan Tercüme ile Ankara Barosu arasında yapılan anlaşma üzerine Ankara Barosuna kayıtlı Avukat ve Stajyer Avukatlara “Çeviri Hizmeti” verilmesi konusunda 16.04.2021 tarihinde hazırlanan protokol Balkan Tercüme Genel Müdürü Metin KARAKOCA ve Ankara Barosu Başkanı Av. R. Erinç SAĞKAN tarafından imzalanarak yürürlüğe girmiştir.

Bu protokol ile Baroya bağlı Avukat ve Stajyer Avukatlarına Tüm Dillerde (İNGİLİZCE, ALMANCA, FRANSIZCA, RUSÇA, İTALYANCA, İSPANYOLCA, ARAPÇA, FARSÇA, DANCA, İSVEÇCE, NORVEÇCE, İZLANDACA, FİNCE, MACARCA, ESTONCA, ARNAVUTÇA,  LİTVANCA, LETONCA,  BELARUSÇA, ÇEKCE, SLOVAKÇA, LEHÇE, BULGARCA, MAKEDONCA, SLOVENCE, SIRPÇA, HIRVATÇA, BOŞNAKÇA, FELEMENKÇE, PORTEKİZCE, KATALANCA, HİNTÇE, URDUCA, BENGALCE, NEPALCE, KIRGIZCA, KAZAKÇA, ÖZBEKÇE, TATARCA, TÜRKMENCE, UYGURCA, GÜRCÜCE, JAPONCA, KORECE, MOĞOLCA, TAYCA, ÇİNCE, İBRANİCE, AZERİCE, YUNANCA, UKRAYNACA, ROMENCE) Noter Yeminli veya Adli Yeminli, Ticari, Teknik, Hukuki, Yazılı, Ardıl, Simültane ve Sözlü olarak belirlenen fiyatlar üzerinden 1 yıl süre ile hizmet verilecektir.

Balkan Tercüme Bürosu Çeviri Hizmetlerine bağlı olarak talebe istinaden Noter Onayı, Apostil/İmza Tasdiği için Kaymakamlık/Valilik Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı ve İşlem Takibi Hizmetleri de vermektedir.

Bilgilerinize sunar her iki taraf için Hayırlı Olmasını dileriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Konu ile ilgili Ankara Barosu duyurusuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve İletişim :

Email: balkantercumeburosu@gmail.com

Email: info@balkantercume.com

Sabit Tel: 0312 394 4046– 0850 304 1332

Gsm Tel: 0544 394 4076-0543 304 1332

%d blogcu bunu beğendi: