Balkan Tercüme ile SEÇİL STORE arasında “Çeviri Hizmetleri” protokolü imzalandı

Balkan Tercüme ile Seçil Etek Giyim Sanayi ve Ticaret Aş. arasında yapılan anlaşma üzerine Seçil Etek Giyim San. ve Ticaret Aş. ve  personellerine  “Çeviri Hizmeti” verilmesi konusunda 12.07.2021 tarihinde hazırlanan protokol Balkan Tercüme Dış Ticaret Koordinatörü Gülümser KONAR ve Seçil Etek Giyim San. Ve Ticaret Aş. Mali Müşaviri Soner Önder OLCA tarafından imzalanarak yürürlüğe girmiştir.

Bu protokol ile ilgili firmaya ve firmaya bağlı tüm personellere tüm Dillerde (İNGİLİZCE, ALMANCA, FRANSIZCA, RUSÇA, İTALYANCA, İSPANYOLCA, ARAPÇA, FARSÇA, DANCA, İSVEÇCE, NORVEÇCE, İZLANDACA, FİNCE, MACARCA, ESTONCA, ARNAVUTÇA, LİTVANCA, LETONCA, BELARUSÇA, ÇEKCE, SLOVAKÇA, LEHÇE, BULGARCA, MAKEDONCA, SLOVENCE, SIRPÇA, HIRVATÇA, BOŞNAKÇA, FELEMENKÇE, PORTEKİZCE, KATALANCA, HİNTÇE, URDUCA, BENGALCE, NEPALCE, KIRGIZCA, KAZAKÇA, ÖZBEKÇE, TATARCA, TÜRKMENCE, UYGURCA, GÜRCÜCE, JAPONCA, KORECE, MOĞOLCA, TAYCA, ÇİNCE, İBRANİCE, AZERİCE, YUNANCA, UKRAYNACA, ROMENCE) Noter Yeminli veya Adli Yeminli, Ticari, Teknik, Hukuki, Yazılı, Ardıl, Simültane ve Sözlü olarak belirlenen fiyatlar üzerinden 1 yıl süre ile hizmet verilecektir.

Balkan Tercüme Bürosu Çeviri Hizmetlerine bağlı olarak talebe istinaden Noter Onayı, Apostil/İmza Tasdiği için Kaymakamlık/Valilik Onayı, Ticaret Odası Onayı, Dışişleri Onayı, Konsolosluk Onayı ve İşlem Takibi Hizmetleri de vermektedir.

Bilgilerinize sunar, her iki taraf için Hayırlı Olmasını dileriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

%d blogcu bunu beğendi: